• Dýka Morakniv Garberg Multi Mount

Dýka Morakniv Garberg Multi Mount

Špičkový nôž od Švédskej firmy Morakniv je navrhnutý pre najnáročnejších zákazníkov a priaznivcov nožov najvyššej kvality. Nôž je vyrobený vo Švédskej továrni Mora. Jedná sa o najrobustnejší nôž firmy Morakniv s originálnym dizajnom, nôž je vyrobený na prekonávanie aj tých najväčších výziev. Každá časť noža Gerberg Multi Mount je vyrobená len z tých najkvalitnejších materiálov.

Rukoväť noža poskytuje pohodlný ale predovšetkým pevný úchyt čo zaručuje bezpečnú manipuláciu s nožom. Ostrie noža je brúsené v škandinávskom štýle a vyznačuje sa ostrosťou po dlhú dobu. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27 valcovanej za studena a kalenej na 57-58 HRC.

V hornej časti rukoväte je umiestnený závesný otvor s možnosťou uchytenia noža pomocou karabíny, paracordového lana a podobne. Na výrobu rukoväte bol použitý špeciálny a extra pevný polyamid, ktorý poskytuje extra výdrž pri námahe rukoväte.

Hrana noža slúži na založenie ohňa spolu s kresadlom, ostrie noža tak nemusíte použiť na túto činnosť a predĺžite tak ostrosť Vášho noža.

Nôž dodávame spolu s plastovým puzdrom čiernej farby. Kúpou tohto noža získate špičkový výrobok. Ideálna voľba na darček pre Vašich blízkych.

Parametre noža: čepeľ Sandvik 10,9 cm, hrúbka čepele 3,2 mm, celková dĺžka noža 22,9 cm, hmotnosť noža 294 gramov, farba rukoväte čierna.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Dýka Morakniv Garberg Multi Mount

  • Výrobca: Morakniv
  • Kód produktu: Dýka Morakniv Garberg Multi Mount 12642
  • Dostupnosť: Skladom
  • 119,00€